Podczas I Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych (CACIB) w Rzeszowie, która odbyła się w dniach 09-10.02.2008 r. Zwycięstwo Rasy Labrador Retriever zdobył czekoladowy pies importowany z Holandii i mieszkający w zaprzyjaźnionej hodowli “Al Grom” BON BON CHOCOLAT van Budilium Hof.

Sędziowała: Anna Bogucka (PL).

Duże sukcesy odnotowały także psy z innych zaprzyjaźnionych hodowli:

  • ADDICTED TO LOVE de L’etang Balancet importowany z Francji do hodowli Perfekt Partner FCI (wł. Kasia Piechocka) zdobywając I lokatę w klasie użytkowej ukończył Championat Polski, a także otrzymał resCACIB oraz zdobył I miejsce w finałowej konkurencji Best In Show psów użytkowych – I BIS Working Breed!
  • Młodziutka czekoladowa suczka GILLYFLOWER Molto Bene FCI – II lokata w klasie pośredniej oraz resCACIB!
  • Czekoladowa suka Stenveyz TRINKET – I lokata w klasie użytkowej.
  • Importowany ze Szkocji do hodowli Molto Bene FCI młodziutki, przepiękny, doskonale się zapowiadający pies Tullochmohr OH SO THRILLING – I lokata w klasie szczeniąt, Najlepsze Szczenię w Rasie (Best Puppy in Breed), a także dotarł do ścisłego finału w konkurencji Best in Show Szczeniąt (BIS Puppy)!

Gratulujemy!

W wystawie nie brały udziału pieski z naszej hodowli.

Pełne wyniki wystawy oraz obszerna relacja zdjęciowa znajdują się się w serwisie Laboteka.pl, który jako pierwszy je opublikował.