Ufff… co za weekend!
Mamy kolejne wystawowe sukcesy naszych labradorów! Tym razem zdobyte na ostatniej w sezonie (i jednej z ważniejszych w roku) Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych z okazji 70-lecia Związku Kynologicznego w Polsce, która odbyła się 8-9 listopada w Poznaniu!

GUCIO (DAXIM OF THE Duchy of Moose) wygrywa liczną i mocno obsadzoną klasę młodzieży przez co otrzymuje tytuł MŁODZIEŻOWEGO ZWYCIĘZCY POLSKI 2008 !! 
Do tego w porównaniu z suką zostaje wybrany Najlepszym Juniorem w Rasie (BOB JUNIOR), a na BIS Juniorów wychodzi z grupy i trafia do ścisłego finału najlepszych juniorów wystawy (na BIS-ach juniory sędziowane są początkowo oddzielnie w każdej z grup FCI, a dopiero potem spośród tych finalistów sędzia wybiera 3 psy, które ustawia na lokatach).
Wspaniała passa GUCIA! Jest to jego 4. z kolei wystawa (3 międzynarodowe, 1 krajowa), na której staje na najwyższej lokacie!

NADIA (NADIA Molto Bene) wystawiana była tym razem w klasie Championów, gdzie do oceny stawiły się 3 suki. W tej stawce staje na I lokacie z CWC, a następnie w porównaniu z sukami, które wygrały klasy pośrednią, otwartą i użytkową, zostaje wybrana Najlepszą Drosłą Suką w Rasie (NDSwR) z wnioskiem CACIB i tytułem ZWYCIĘZCY POLSKI 2008! NADIA też kontynuje swą wyjątkową passę: jest to już jej 15. zwycięstwo (10. w tym sezonie wystawowym), do tego po raz 8. zostaje wybrana NDSwR, a po raz 4. przyznano jej wniosek CACIB (w trzech różnych krajach). No i oczywiście powiększa imponującą listę tytułów!

Doskonale zaprezentowała się również QUIRI (DAIQUIRI OF THE Duchy of Moose), która w licznej klasie młodzieży (22 zgłoszenia) z oceną doskonałą staje na 4 lokacie!

Poznańskie sukcesy naszych labradorów cieszą tym bardziej, iż sędziowali znani i cenieni sędziowie: psy – Miguel Angel Martinez z Argentyny, suki – Philippe Lammens – Belgia/Francja (hodowla of Misty Dreams)!