Na Ogólnorosyjskiej Wystawie Psów Rasowych Wszystkich Ras (CAC) “Bałtijskoje Lieto 2008″ w Królewcu (Rosja), która odbyła się 24.08.2008 r. nasza NADIA wygrywa klasę Championów, otrzymuje wniosek CAC, co w jej przypadku oznacza zdobycie tytułu CHAMPIONA ROSJI, a następnie w drodze porównania zostaje wybrana Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie (BOS), przez co otrzymuje wniosek KCF i tytuł CHAMPIONA RFLS. Na koniec pokonuje Najlepszego Juniora i Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie i zostaje wybrana Zwycięzcą Rasy (BOB).

Zdobycie wniosku KCF (Kandidat na Championa Fiederacji) oznacza równieżrozpoczęcie Championatu RKF! Do ukończenia potrzebne są jeszcze dwa wnioski na wstawach organizowanych przez inne federacje w ramach RKF.

W Rosji odpowiednikiem naszego ZKwP jest RKF (Rosyjskaja Kynologiczeskaja Fiedieracja), która składa się z czterech mniejszych federacji. Do zdobycia Championatu RKF niezbędne jest uzyskanie min. trzech różnych wniosków spośród czterech federacji. Wnioski te są przyznawane Najlepszemu Psu i Najlepszej Suce w Rasie. Na niektórych wystawach tytuł Championa RKF mozna zdobyć już po otrzymaniu jednego wniosku.

Ponadto wniosek KCF w tym wypadku równy jest otrzymaniu tytułu CHAMPIONA RFLS (Rosijskaja Fiedieracja Liubitielskowo Sabakowstwa), czyli jednej z czterech federacji w ramach RKF.